Ürün İade Ve Değişim

Sipariş edilen ürün veya ürünlerin teslim alındıktan sonra oluşabilecek herhangi bir sorundan dolayı iade edilmesi istenildiğinde aşağıdaki prosedürler uygulanır.
* Sipariş teslim alınma tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde info@aybibaby.com adresine e-mail yollayarak iade talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade talebinizin tarafımıza ulaşmasının ardından ürün yada ürünlerinizi Yurtiçi Kargo ile adres bilgilerimize göndermeniz yeterli olacaktır.
* İade edilecek ürünler eksiksiz, hasarsız,kullanılmamış,yıkanmamış, orijinal ambalajıyla ve faturalarının tüm nüshalarıyla birlikte açıklayıcı bir yazıyla tarafımıza gönderilmelidir.
* Kurumsal müşterilerin iadesinde ürünler iade faturasıyla kabul edilmektedir.
* İade edilen ürünler yukarıda yazılı prosedürler gerçekleştirilerek tarafımıza gönderildikten sonra iade için inceleme başlatılır.
* İade edilecek ürünün kargo ücreti tarafımıza aittir.
* İadenizin onayına müteakip tarafınıza e mail yoluyla bilgilendirme yapılır ve ürün bedeli kredi kartınıza iade edilir. İade edilen miktarın eksterinizde gözükmesi bankanızın prosedürüne bağlı olarak değişebilir.

* Sipariş teslim alınırken mutlaka paketler açılarak bakılmalı ve herhangi bir problemde ( kırık ürün, eksik ürün, ambalajı yırtık ürün vs. ) kargo firmasına tutanak tutturularak ürünler tarafımıza kargo firmasıyla gönderilmelidir.
Yukarıda yazılı hallerin dışında iade veya değişim söz konusu değildir.