Lifestyle Kolleksiyonumuzda Neler Var?

Biz, ‘ bebek ‘dendiğinde sevgi, mutluluk, birlik, paylaşım gibi aslında insan olmanın tüm değerlerini içinde barındırdığı bir dünyaya dalıyoruz…Bizim için ‘ bebek ‘, ‘hayat’ demek..Bu sebeple bebek ürünleri üretmek de  çok büyük sorumluluk ve özen gerektiriyor.

Markamızın kurucusu olarak benim sürekli kendime sorduğum bir var.. ‘ne yaparsak, iyi olur?’ ‘nasıl etkisi olur?’ ve bizler ‘üründen başka ne verebiliriz? Her an sürekli aklımda geçiriyorum.. Ne zaman bir bebeği görsem, gözlemliyorum. Ne zaman bir anne adayı ile bir araya gelsek soruyorum? Ne istersiniz? …

İşte bu gözlemlerimin sonunda ortaya Lifestyle kolleksiyonu çıktı..Bir kere , en temel ihtiyaçlar belirlendi. Yıldızlardan ilham aldık. Yıldızlar, hep gökyüzündedir ya ve ne zaman görsek gözlerimiz ışıldar, içimiz umut dolar. Tıpkı bir annenin bebeğine her bakışındaki parıltı gibi..biz de bebeğinizin odası için yıldızlarla doldurduk..

Sadece odası için değil, aslında yenidoğan kıyafetlerinden battaniyesine kadar dolu dolu bir seri oldu… Bebek beşiği için kenar korumasını, nevresim takımını ayrı ayrı hazırladık. Dekoratif yastıklar ekledik.. Siz nasıl isterseniz öyle almanız için..Oyun çadırımız oldu ilk defa.. Güvenli oyun alanı yaratmanın en güzel yoluydu.. Sonra düşündük ki ya evde minik bebeği karşılamaya hazırlanan bir abi ya da abla varsa.. Onlar için de aynı gruplardan pijamalar hazırladık. Kids grubu için nevresim takımı hazırladık. Birlikte paylaşmaları için.. her biri yumuşacık, %100 pamuk kumaşlarımızla hazırlandı.

Kolleksiyonumuz, 4 ayrı seriden oluşuyor.. Her birinin de mesajı var.. Diyorumya amacımız sadece ürün satmak değil, içine kendimizden de bir şeyler katabilmek var..Sizlerin heyecanı inanın biz de heyecanlandırıyor…Kim bilir belki mesajlarımızla ufacık farkındalıklar yaratabiliriz..

Super Star serimizde grinin dingin hali var.. Evinizin ‘super star’ ı için ..

Follow your dreams serimiz ise pembenin ve derin turkuazın üzerinde  ‘asla hayallerinden vazgeçmeyin’ mesajımız gizli.. çocuklarınıza ise ‘vazgeçmemeyi’ aşılayın…

Hug Me serimiz ise size hep ama hep çocuklarınıza sarılmayı hatırlatsın..Ancak anne-baba sevgisini tam olarak alabilen çocuklar, yetişkinliklerinde sağlıklı ilişkiler kurabilirler. O yüzden sarılın, sık sık ne kadar çok sevdiğinizi dile getirin. .Mutlu bebekler, geleceğin mutlu toplumlarını yaratır.

1 Comment
  1. laf sözlük Mayıs 22, 2018 at 2:52 am - Reply

    Çadır sevimliymiş. 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published.


150 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Tüm ürünlerimiz peşin fiyatına 3 taksit. Kapat